Доступність посилання

22 Листопад 2017, Київ 07:58

Військова прокуратура України порушила карну справу за фактом вибуху ракетного двигуна, що стався учора на Броварському підприємстві “Техномет” поблизу Києва


-- no author -- Кримінальну справу за фактом надзвичайної події порушила і міська прокуратура. Як повідомили у броварському відділі з надзвичайних ситуацій, металолом надійшов на переробку з дарницької бази металобрухту і не пройшов відповідної експертної оцінки. При розрізанні деталей, що являли собою за попередніми даними, частини реактивного двигуна зенітної ракети, стався вибух і пожежа.

За наказом міністра оборони Євгена Марчука розслідування проводить комплексна робоча група на чолі з головнокомандувачем військ протиповітряної оборони Анатолієм Торопчиним.

Про це повідомила прес-служба Міноборони.

Кримінальну справу за фактом надзвичайної події порушила і міська прокуратура. Як повідомили у броварському відділі з надзвичайних ситуацій, металолом надійшов на переробку з дарницької бази металобрухту і не пройшов відповідної експертної оцінки. При розрізанні деталей, що являли собою за попередніми даними, частини реактивного двигуна зенітної ракети, стався вибух і пожежа.

При цьому троє робітників зазнали сильних опіків, один з них має враження шкіри до 70%, стан його здоров’я тяжкий. Вони перебувають у київському опіковому центрі. Четвертий робітник, який постраждав менше, лікується в Броварах. На місці події працює комісія обласної держадміністрації.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG