Доступність посилання

ТОП новини

Майже 5 тисяч осіб протестують біля Львівської обласної ради під гаслами “Україна в небезпеці!”. Триває позачергова сесія обласної ради за участю лідера політичного блоку “Наша Україна” Віктора Ющенка. Депутати розглядають Угоду про Єдиний економічний простір і діяльність обласної податкової адміністрації


-- no author -- «Медведчука геть зі Львова!», «ЄЕП – ярмо для України» – такі написи на плакатах учасників мітингу, повідомляє наш кореспондент. У акції беруть участь і журналісти та засновники львівської газети, яких упродовж двох місяців перевіряє львівська податкова адміністрація.

«Медведчука геть зі Львова!», «ЄЕП – ярмо для України» – такі написи на плакатах учасників мітингу, повідомляє наш кореспондент. У акції беруть участь і журналісти та засновники львівської газети, яких упродовж двох місяців перевіряє львівська податкова адміністрація.

Як зауважив лідер Нашої України Віктор Ющенко, сьогодні 230 львівських підприємств, які не підтримують політику СДПУ(о) перебувають у «чорному списку» податківців. Втім начальник ДПА у Львівській області Сергій Медведчук зауважив, що це планові перевірки львівських підприємств і цей список надійшов із Києва.
XS
SM
MD
LG