Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні опівдні у Львові 5-6 невідомих осіб у масках скоїли напад на редакцію газети “Молода Галичина”,- так стверджують керівники видання. Нападники розбили 5 комп’ютерів у верстальному відділі


-- no author -- За інформацією нашого львівського кореспондента, у двері редакції задзвонили, охорона відчинила, і у приміщення редакції увірвались люди в масках, з молотками в руках, розбили комп’ютери і втекли. Напад тривав 1 хвилину, стверджує заступник редактора газети. Втім правоохоронці не виключають й іншу версію -- напад у цілях самореклами видання.

За інформацією нашого львівського кореспондента, у двері редакції задзвонили, охорона відчинила, і у приміщення редакції увірвались люди в масках, з молотками в руках, розбили комп’ютери і втекли. Напад тривав 1 хвилину, стверджує заступник редактора газети. Втім правоохоронці не виключають й іншу версію -- напад у цілях самореклами видання.

Голова Львівської облради Михайло Сендак назвав це "черговою провокацією СДПУ(о )", а саме ця політична сила, за його словами, є власником газети, і намагання перенести в політичну площину зловживання державної податкової адміністрації Львова.
XS
SM
MD
LG