Доступність посилання

ТОП новини

Місцевий суд Ялти не дав санкції на арешт мерів Алушти і Партеніта, а також головного архітектора Ялти, яких минулого тижня затримала Генеральна прокуратура. Про це повідомили джерела в Кримській прокуратурі


-- no author -- Крім того, Генпрокуратура України розшукує мерів Алупки і Симеїза, які виїхали за межі Криму. Усім висунуті звинувачення у зловживанні владою і порушенні чинного земельного законодавства. Мер Алушти Олексій Нечаєв, мер Партеніта Костянтин Попандопуло і головний архітектор Ялти Юрій Іванченко звільнені під підписку про невиїзд і зараз усі перебувають у лікарнях, повідомили в кримській прокуратурі.

Крім того, Генпрокуратура України розшукує мерів Алупки і Симеїза, які виїхали за межі Криму. Усім висунуті звинувачення у зловживанні владою і порушенні чинного земельного законодавства. Мер Алушти Олексій Нечаєв, мер Партеніта Костянтин Попандопуло і головний архітектор Ялти Юрій Іванченко звільнені під підписку про невиїзд і зараз усі перебувають у лікарнях, повідомили в кримській прокуратурі. Розслідування їхніх справ займається спеціальна прокурорська бригада з Києва, і воно перебуває під контролем Генпрокурора Святослава Піскуна.
XS
SM
MD
LG