Доступність посилання

ТОП новини

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання американських журналістів у Вашингтоні, заявив, що судовий процес у кримінальній справі з розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе буде “безпрецедентно відкритим”


-- no author -- Зокрема, він зауважив, що стосовно справи Г.Гонгадзе “треба набратися ще трошки терпіння”, і незабаром ця справа буде розглянута в судовому порядку. При цьому В.Янукович висловив сподівання, що під час засідання суду громадськість матиме можливість дійсно отримати інформацію щодо учасників цієї трагедії. За словами В.Януковича, “лише суд дасть можливість зробити остаточні висновки”.

Зокрема, він зауважив, що стосовно справи Г.Гонгадзе “треба набратися ще трошки терпіння”, і незабаром ця справа буде розглянута в судовому порядку. При цьому В.Янукович висловив сподівання, що під час засідання суду громадськість матиме можливість дійсно отримати інформацію щодо учасників цієї трагедії. За словами В.Януковича, “лише суд дасть можливість зробити остаточні висновки”.
XS
SM
MD
LG