Доступність посилання

ТОП новини

Народні депутати України від Львівщини Олекса Гудима та Петро Олійник звернулися з депутатським запитом у Службу безпеки України та Генеральну прокуратуру з вимогою провести розслідування щодо правомірності ввезення на територію Львівської області близько 3 тисяч тонн кислих гудронів – смолистої речовини, яку одержують після переробки нафти


-- no author -- Кислі гудрони належать до числа ста найбільш екологічно небезпечних речовин. «Угорська компанія отримала дозвіл на її ввезення на територію України, і на Львівщині речовину буде спалено”, - запевняє парламентарій Олекса Гудима.

Кислі гудрони належать до числа ста найбільш екологічно небезпечних речовин. «Угорська компанія отримала дозвіл на її ввезення на територію України, і на Львівщині речовину буде спалено”, - запевняє парламентарій Олекса Гудима.

Сьогодні в області зберігається близько 900 тисяч тонн гудронних речовин, більшість з яких лежить поблизу Львова. Обласна адміністрація оголосила конкурс на утилізацію кислих гудронів. Небезпечні речовини, які мають завезти в Україну, за попередньою інформацією, планують спалювати на теплоелектростанції, яка не обладнана спеціальними фільтрами.
XS
SM
MD
LG