Доступність посилання

ТОП новини

Державний секретар США Колін Павелл заявив: якщо не буде покладений край насильству й тероризмові, незалежна палестинська держава не можлива. Так зреаґував керівник американського дипломатичного відомства на вбивство у секторі Газа в середу трьох громадян США внаслідок теракту проти американської дипломатичної автоколони


-- no author -- Теракт у секторі Газа засудив і президент США Джордж Буш. Уповноважений Європейського союзу із зовнішньої політики й політики безпеки Хав’єр Солана зателефонував голові Палестинської автономії Ясирові Арафатові, вимагаючи придушити терористів.

Павелл повідомив, що говорив про це з прем’єр-міністром Палестинської автономії Агмедом Креєю та міністром закордонних справ Ізраїлю Сильваном Шаломом. Текст заяви Павелла про це оприлюднив його речник Ричард Баучер: «Я щонайнаполегливіше дав їм знати, що необхідно негайно покласти край тероризмові. Прем’єр-міністрові Креєві я пояснив, що ми не можемо дійти до вирішення ізраїльсько-палестинського конфлікту шляхом створення двох окремих держав без того, щоб були подолані насильство й тероризм».

Теракт у секторі Газа засудив і президент США Джордж Буш. Уповноважений Європейського союзу із зовнішньої політики й політики безпеки Хав’єр Солана зателефонував голові Палестинської автономії Ясирові Арафатові, вимагаючи придушити терористів.
XS
SM
MD
LG