Доступність посилання

ТОП новини

Католицький світ відзначає 25-річчя обрання Папи Римського Івана Павла Другого главою римо-католицької церкви. З нагоди ювілею у Львівському музеї історії релігії відкрилася виставка


-- no author -- На виставці експонуються численні фотографії життя Кароля Войтили, згодом Святішого отця, біографічні матеріали, численна література. Зокрема, з представлених експонатів можна ще раз згадати візит Святішого отця у червні 2001 року в Україну. У Львові Іван Павло Другий перебував три дні і проголосив блаженними 27 українців-греко-католиків.

На виставці експонуються численні фотографії життя Кароля Войтили, згодом Святішого отця, біографічні матеріали, численна література. Зокрема, з представлених експонатів можна ще раз згадати візит Святішого отця у червні 2001 року в Україну. У Львові Іван Павло Другий перебував три дні і проголосив блаженними 27 українців-греко-католиків.

Найтеплішою була зустріч понтифіка з українською молоддю. Він вперше за останні десять років заспівав польську народну пісню.
XS
SM
MD
LG