Доступність посилання

ТОП новини

Президент США Джордж Буш висловив задоволення адміністрації США ухваленням нової резолюції щодо Іраку: «…Я хотів би подякувати Раді безпеки ООН за одностайне ухвалення резолюції на підтримку наших зусиль, щоби збудувати мирний і вільний Ірак»


-- no author -- Державний секретар США Колин Павел додає, що адміністрація сподівається: нинішня резолюція створить передумови для міжнародної конференції донорів, що має відбутися наступного тижня в Мадриді.

Державний секретар США Колин Павел додає, що адміністрація сподівається: нинішня резолюція створить передумови для міжнародної конференції донорів, що має відбутися наступного тижня в Мадриді. Павел висловив сподівання, що Німеччина, Росія й Франція таки зроблять фінансові внески на відбудову Іраку: «Сподіваюся, що коли вони думають про інтереси іракського народу, то вони серйозно обміркують можливість зробити, що вони можуть, щоби підтримати іракський народ. Ідеться не про підтримку Сполучених Штатів чи коаліції – йдеться про допомогу нужденним».
XS
SM
MD
LG