Доступність посилання

ТОП новини

Рада Європи закликала владу і опозицію в Грузії уникати насильства в перебігу протестів проти суперечливих результатів нещодавніх парламентських виборів


-- no author -- У Грузії ж сьогодні тривало протистояння між опозицією й президентом країни Едуардом Шеварднадзе. Чільний опозиційний провідник Міхеїл Саакашвілі повторив заклик до Шеварднадзе піти в відставку. Він також закликав поширити демонстрації зі столиці Тбілісі на всю Грузію, а до цивільних службовців звернувся з закликом не ставати до праці. У відповідь Шеварднадзе закликав грузинів не слухати Саакашвілі й попередив, що становище може перерости в громадянську війну.

У заяві голови Ради Європи Вальтера Швиммера й голови Парламентської асамблеї Ради Європи Петера Шідера обидві сторони конфлікту закликано знайти вихід у межах конституції Грузії.

У Грузії ж сьогодні тривало протистояння між опозицією й президентом країни Едуардом Шеварднадзе. Чільний опозиційний провідник Міхеїл Саакашвілі повторив заклик до Шеварднадзе піти в відставку. Він також закликав поширити демонстрації зі столиці Тбілісі на всю Грузію, а до цивільних службовців звернувся з закликом не ставати до праці. У відповідь Шеварднадзе закликав грузинів не слухати Саакашвілі й попередив, що становище може перерости в громадянську війну.

Шеварднадзе також розмовляв сьогодні телефоном із президентом Росії Владіміром Путіним. Подробиці розмови не оприлюднено.

А в столиці Росії Москві керівник грузинської автономної республіки Аджарії Аслан Абашидзе, що приїхав туди на переговори з міністром закордонних справ Росії Іґорем Івановим, закликав міжнародну спільноту втрутитися, бо інакше, за його словами, Едуарда Шеварднадзе може бути скинено.

Іґор Іванов у відповідь висловив сподівання, що політичні сили Грузії самі знайдуть шлях до мирного розв’язання конфлікту.
XS
SM
MD
LG