Доступність посилання

ТОП новини

Як повідомляють інформагентства з посиланням на лікарів, стан здоров’я Президента України Леоніда Кучми після операції нормальний


-- no author -- У понеділок ввечері Президент був госпіталізований з діагнозом гострої тонкокишкової непрохідності, що потребувало термінового оперативного втручання. Представник Президента у парламенті Олександр Задорожний повідомив, що глава держави повернеться до роботи за декілька тижнів.

У понеділок ввечері Президент був госпіталізований з діагнозом гострої тонкокишкової непрохідності, що потребувало термінового оперативного втручання. Представник Президента у парламенті Олександр Задорожний повідомив, що глава держави повернеться до роботи за декілька тижнів.

У зв’язку з хворобою Президента України відкладена низка його візитів і зустрічей. Як повідомив речник Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський, перенесені на пізніший термін візити Кучми до Сингапуру і на Філіппіни, що планувалися з 22 листопада. З цієї ж причини відкладена поїздка до України голови правління російського акціонерного товариства “Єдині енергетичні системи” Анатолія Чубайса.
XS
SM
MD
LG