Учора в головному храмі Франції - Соборі Паризької Богоматері - відбулася двогодинна поминальна меса за жертвами Голодомору в Україні у 1932-33-му роках.
Службу провів настоятель Французької католицької церкви кардинал Жан-Марі Люстіже та апостольський екзарх у Франції, єпископ Української греко-католицької церкви Михайло Гринчишин.
У месі взяли участь представники урядової делегації України на чолі з віце-прем''єр-міністром Дмитром Табачником, працівники Посольства України та акредитовані у Франції дипломати, представники політичних та ділових кіл Французької Республіки та багатотисячної української громади.
Службу провів настоятель Французької католицької церкви кардинал Жан-Марі Люстіже та апостольський екзарх у Франції, єпископ Української греко-католицької церкви Михайло Гринчишин.
У месі взяли участь представники урядової делегації України на чолі з віце-прем''єр-міністром Дмитром Табачником, працівники Посольства України та акредитовані у Франції дипломати, представники політичних та ділових кіл Французької Республіки та багатотисячної української громади.