Доступність посилання

ТОП новини

Україна посідає 18-е місце у світі за кількістю громадян, які цього року просили політичного притулку в розвинутих країнах, - повідомляє "Німецька хвиля"


-- no author -- Згідно зі статистикою Верховного комісара ООН у справах біженців, яка була оприлюднена 3-го грудня, число українців, які просили цього року політичного притулку, сягає чотирьох тисяч.

Згідно зі статистикою Верховного комісара ООН у справах біженців, яка була оприлюднена 3-го грудня, число українців, які просили цього року політичного притулку, сягає чотирьох тисяч.

Серед українців політичного притулку, як правило, шукають журналісти, діячі опозиції та люди, які не можуть захиститися від незаконних переслідувань з боку міліції.

Представник організації-партнера Верховного комісара ООН "Права людини не мають кордонів" Наталя Дульнєва в інтерв''ю "Німецькій хвилі" зазначила, що, передусім, від переслідування потерпають люди, причетні до процесів формування правової держави. Хоча, на її думку, кількість звернень також свідчить і про систему пільг, які гарантуються у розвинутих країнах.

За інформацією Н.Дульнєвої, минулорічна статистика налічувала вп''ятеро більше бажаючих виїхати з України через переслідування.
XS
SM
MD
LG