Доступність посилання

ТОП новини

Кабінет Міністрів України планує наступного тижня підписати політичну угоду з більшістю Верховної Ради про співпрацю на 2004-й рік


-- no author -- Про це повідомив прем''єр-міністр України Віктор Янукович, відкриваючи сьогоднішнє засідання Кабінету Міністрів. При цьому прем’єр зазначив, що в урядовців є ще декілька днів для активної роботи у фракціях і комітетах парламенту, щоб у майбутній політичній угоді між більшістю Верховної Ради і урядом були враховані всі моменти, необхідні для "якісної співпраці".

Про це повідомив прем''єр-міністр України Віктор Янукович, відкриваючи сьогоднішнє засідання Кабінету Міністрів. При цьому прем’єр зазначив, що в урядовців є ще декілька днів для активної роботи у фракціях і комітетах парламенту, щоб у майбутній політичній угоді між більшістю Верховної Ради і урядом були враховані всі моменти, необхідні для "якісної співпраці".

Говорячи про підсумки річної співпраці уряду і парламенту, В.Янукович сказав, що вважає обов`язком Кабміну "поліпшити таку співпрацю". Він повідомив, що впродовж останніх днів мав зустрічі практично з усіма керівниками фракцій більшості і мав можливість почути їхню думку щодо зазначеної співпраці.
XS
SM
MD
LG