Доступність посилання

ТОП новини
20 Липень 2018, Київ 23:41

Міністр закордонних справ Ізраїлю Сильван Шалом зустрівся у середу в Римі з міністром закордонних справ Палестинської автономії Набілем Шаатом


-- no author -- На прес-конференції, організованій після зустрічі, Шалом звинуватив Шаата у висуванні неприйнятних умов для проведення переговорів прем’єр-міністрів Ізраїлю та Палестинської автономії. Зокрема, палестинська сторона наполягає на обговоренні питання про будівництво Ізраїлем відгороджувальної стіни на Західному березі Йордану.

На прес-конференції, організованій після зустрічі, Шалом звинуватив Шаата у висуванні неприйнятних умов для проведення переговорів прем’єр-міністрів Ізраїлю та Палестинської автономії. Зокрема, палестинська сторона наполягає на обговоренні питання про будівництво Ізраїлем відгороджувальної стіни на Західному березі Йордану.

Учора в Женеві Сильван Шалом обговорив проблеми близькосхідного врегулювання з президентом Єгипту Хосні Мубараком. Після зустрічі Шалом заявив, що переговори Аріеля Шарона та Ахмеда Кореї можуть відбутися уже за декілька днів, якщо палестинці не висунуть додаткових умов.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG