Доступність посилання

ТОП новини

Лідер блоку, голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко напередодні обговорення проекту політичної реформи у парламенті закликала депутатів зберегти всенародні вибори Президента


-- no author -- Як мовиться у повідомленні партії, Юлія Тимошенко вважає неможливою підтримку політреформи у парламенті, якщо всенародні президентські вибори будуть скасовані. Народний депутат Тимошенко оприлюднила також низку своїх принципових позицій стосовно політичної реформи. Зокрема вона відстоює запровадження пропорційної системи парламентських виборів при збереженні 4% голосів, необхідних для проходження партій до Верховної Ради.

Як мовиться у повідомленні партії, Юлія Тимошенко вважає неможливою підтримку політреформи у парламенті, якщо всенародні президентські вибори будуть скасовані. Народний депутат Тимошенко оприлюднила також низку своїх принципових позицій стосовно політичної реформи. Зокрема вона відстоює запровадження пропорційної системи парламентських виборів при збереженні 4% голосів, необхідних для проходження партій до Верховної Ради.

23 грудня український парламент планує розглянути усі три законопроекти з політичної реформи, які Конституційний суд визнав правомірними. За вибори Президента у Верховній Раді виступає парламентська більшість і комуністи, хоча досі комуністи були проти того, щоб Президента обирав нинішній склад Верховної Ради, як передбачає один із проектів. Завтра на пленумі Компартії вони мають визначитися з цього питання. Проти обрання Президента у парламенті виступають фракції “Нашої України”, Соціалістичної партії і Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG