Доступність посилання

ТОП новини

Стан здоров''я одного з постраждалих в автомобільній аварії 17 грудня під Алуштою залишається дуже важким, стан ще двох пацієнтів стабілізувався, але все ще важкий. Про це сьогодні журналістам повідомили в Міністерстві охорони здоров’я Криму


-- no author -- Загалом у реанімаційному відділенні Алуштинської міської лікарні перебуває п''ятеро осіб, які постраждали в катастрофі. Сьогодні ж за розпорядженням міністра охорони здоров''я України Андрія Підаєва до Криму надійшли необхідні медикаменти на суму 20 тисяч гривень.

Загалом у реанімаційному відділенні Алуштинської міської лікарні перебуває п''ятеро осіб, які постраждали в катастрофі. Сьогодні ж за розпорядженням міністра охорони здоров''я України Андрія Підаєва до Криму надійшли необхідні медикаменти на суму 20 тисяч гривень.

Перший заступник міністра охорони здоров''я Криму Сергій Гавриленко заявив журналістам, що лікарі роблять усе можливе для збереження життя усіх поранених. 17 грудня о 20.30 на трасі Симферополь-Ялта біля Алушти впав в ущелину автобус "Кароса", в якому перебували шахтарі голдингу "Павлоградвугілля". В результаті аварії 17 пасажирів загинули і 19 травмовані.
XS
SM
MD
LG