Доступність посилання

ТОП новини

За даними попереднього розслідування автокатастрофи під Алуштою, винен водій автобуса, який перевозив працівників підприємства “Павлоградугілля”


-- no author -- Про це повідомив Центр громадських зв’язків Головного управління МВС України в Криму. Внаслідок аварії минулої середи 17 осіб загинули і 19 зазнали поранень.

Про це повідомив Центр громадських зв’язків Головного управління МВС України в Криму. Внаслідок аварії минулої середи 17 осіб загинули і 19 зазнали поранень.

За повідомленням правоохоронців, остаточні висновки міліція зробить тільки за 2-3 тижні, після детального аналізу технічного стану автобусу, однак результати попереднього слідства, що грунтуються у тому числі й на свідченнях водія, вказують на його провину.

За даними розслідування, водій спочатку перевищив допустиму швидкість, на спуску перейшов на нейтральну передачу, а потім не зміг перемкнутися на зниження і таким чином призупинитися. Водій намагався керувати автобусом за допомогою гальм, однак гальмівна система вийшла з ладу. На різкому повороті автобус винесло до захисної стіни, в яку він врізався на великій швидкості і впав у десятиметрову прірву, – повідомили правоохоронці.
XS
SM
MD
LG