Доступність посилання

ТОП новини

У Керчі відбулася сьогодні робоча зустріч президентів України і Росії


-- no author -- Леонід Кучма і Володимир Путін підписали три документи в тому числі і договір про співпрацю у використанні Азовського моря та Керченської протоки. У договорі мовиться, що статус Керченської протоки буде обумовлений окремою угодою. Місцеві спостерігачі зазначають, що таким чином, на цих переговорах проблему острова Тузли не вирішили.

Леонід Кучма і Володимир Путін підписали три документи в тому числі і договір про співпрацю у використанні Азовського моря та Керченської протоки. У договорі мовиться, що статус Керченської протоки буде обумовлений окремою угодою. Місцеві спостерігачі зазначають, що таким чином, на цих переговорах проблему острова Тузли не вирішили.

Договір і заява про використання Азовського моря і Керченської протоки визначають цей басейн історично внутрішніми водами України і Росії, а лінія розмежування є державним кордоном. Ці документи передбачають, що військові кораблі третіх країн можуть заходити до Азову лише за погодженням обох сторін. Президенти доручили своїм урядам створити спільне підприємство з експлуатації Керч-Єнікальського каналу і відновити діяльність поромної переправи через Керченську протоку. Окремо вони доручили урядам розпочати практичну реалізацію комплексу заходів зі створення ЄЕП.
XS
SM
MD
LG