Доступність посилання

ТОП новини

Федеральний суд Канади визнав конфіскацію українського вантажного літака Ан-124 "Руслан" на користь сплати частини боргу України перед кіпрською енергетичною компанією законною


-- no author -- У рішенні Федерального суду Канади, зокрема, зазначено, що арешт спрямовано до держави Україна, а не до АНТК ім. Антонова, літак є предметом управління Фонду державного майна України. Тому суд відкинув аргументи української сторони, згідно з якими літак користувався імунітетом.

Про це повідомила українська служба Бі-Бі-Сі з посиланням на світові інформаційні агентства.

Нагадаємо, що літак Ан-124 було заарештований Канадою ще влітку минулого року, коли той доправив вантаж італійським воякам, які брали участь у маневрах НАТО. При цьому Канада посилалася на рішення Стокгольмського арбітражного суду, який задовольнив позов до України кіпрської компанії "TMR Energy". Та подавала позов до Фонду держмайна України, вимагаючи сплатити їй гроші через невиконання контракту з модернізації Ново-Лисичанського нафтопереробного заводу.

У рішенні Федерального суду Канади, зокрема, зазначено, що арешт спрямовано до держави Україна, а не до АНТК ім. Антонова, літак є предметом управління Фонду державного майна України. Тому суд відкинув аргументи української сторони, згідно з якими літак користувався імунітетом.
XS
SM
MD
LG