Доступність посилання

ТОП новини

Президент України Леонід Кучма підписав декілька указів про кадрові зміни у складі уряду


-- no author -- Мiнiстром економiки i з питань європейської iнтеграцiї України призначений Микола Деркач. З цієї посади звільнений Валерій Хорошковський, який 3-го січня подав у відставку. Досі 54-річний Микола Деркач був послом України у Литвi. Раніше він працював у керівництві Днiпропетровської обласної адмiнiстрацiї.

Мiнiстром економiки i з питань європейської iнтеграцiї України призначений Микола Деркач. З цієї посади звільнений Валерій Хорошковський, який 3-го січня подав у відставку. Досі 54-річний Микола Деркач був послом України у Литвi. Раніше він працював у керівництві Днiпропетровської обласної адмiнiстрацiї.

Міністерство промислової політики очолив Олександр Неустроєв. До нового призначення він працював у Національному банку України, а ще раніше був головою правління Нікопольського південнотрубного заводу, що у Дніпропетровській області. З червня 2002 року Міністерством промислової політики керував Анатолій М”ялиця. Новим міністром аграрної політики став 52-річний Віктор Слаута - народний депутат, який з 1997 року працював у держадміністрації Донецької області і відповідав за роботу сільськогосподарського сектору.

Попередній міністр агрополітики Сергій Рижук, який очолював відомство з листопада 2002 року, призначений головою Житомирської обласної адміністрації.
XS
SM
MD
LG