Доступність посилання

ТОП новини

Співдоповідачі Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Ханне Северинсен і Ренате Вольвенд виступають за постатейне голосування щодо законопроекту про внесення змін до Конституції


-- no author -- Про це вони повідомили журналістам на прес-конференції. "Треба, щоб зміни були внесені параграф за параграфом", - сказала Северинсен.

Про це вони повідомили журналістам на прес-конференції. "Треба, щоб зміни були внесені параграф за параграфом", - сказала Северинсен. На її думку, тільки така процедура голосування дасть змогу і парламентській більшості, і опозиції повноцінно обговорити запропоновані зміни до Конституції і досягти компромісу. Наприкінці грудня минулого року депутати Верховної Ради шляхом підняття рук попередньо схвалили проект політреформи, запропонований народними депутатами Степаном Гавришем, Раїсою Богатирьовою і Катериною Ващук. Цей проект передбачає скасування всенародних президентських виборів із 2006-го року. Після цього блок партій "Наша Україна", блок Юлії Тимошенко і Соціалістична партія заблокували роботу Ради, вимагаючи скасування цього голосування.
XS
SM
MD
LG