Доступність посилання

ТОП новини

Президент Леонід Кучма та лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко обговорили сьогодні можливості проведення в Україні політичної реформи


-- no author -- За годину до зустрічі з Президентом Віктор Ющенко провів прес-конференцію і стосовно ролі Президента у нинішній ситуації сказав: “Перед Леонідом Даниловичем є вибір: він може або ввійти в історію, або вляпатися в історію. Це залежить від того, як він відповість особисто на цей випадок. Тримати інтригу півтора року про вибори: будуть чи не будуть, і які - хто б не був кандидатом, паралельно рухаючи або дозволяючи рухатись іншим сценаріям – звичайно, це викликає у суспільстві відповідні здогади, відповідну реакцію. На мій погляд, кращий сценарій - гарантувати Україні демократію, гарантувати чесні, прозорі, публічні, прямі вибори Президента у жовтні 2004 року без Л. Д. Кучми”.

Прес-служби Президента та Ющенка не подають інших подробиць переговорів.

За годину до зустрічі з Президентом Віктор Ющенко провів прес-конференцію і стосовно ролі Президента у нинішній ситуації сказав: “Перед Леонідом Даниловичем є вибір: він може або ввійти в історію, або вляпатися в історію. Це залежить від того, як він відповість особисто на цей випадок. Тримати інтригу півтора року про вибори: будуть чи не будуть, і які - хто б не був кандидатом, паралельно рухаючи або дозволяючи рухатись іншим сценаріям – звичайно, це викликає у суспільстві відповідні здогади, відповідну реакцію. На мій погляд, кращий сценарій - гарантувати Україні демократію, гарантувати чесні, прозорі, публічні, прямі вибори Президента у жовтні 2004 року без Л. Д. Кучми”.
XS
SM
MD
LG