Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2018, Київ 21:05

Депутат Верховної Ради, колишній голова парламенту, член фракції блоку партій "Наша Україна" Іван Плющ вважає, що Президент Леонід Кучма використає політичну реформу для продовження терміну свого перебування при владі


-- no author -- Про це він заявив в інтерв''ю газеті "Дзеркало тижня". "Для Президента немає питання, залишатися чи ні при владі. Для нього питання полягає в тому, яким саме чином забезпечити продовження своїх повноважень", - заявив Іван Плющ.

Про це він заявив в інтерв''ю газеті "Дзеркало тижня". "Для Президента немає питання, залишатися чи ні при владі. Для нього питання полягає в тому, яким саме чином забезпечити продовження своїх повноважень", - заявив Іван Плющ.

На його думку, проведення політреформи дає Кучмі додаткові можливості для збереження влади. Плющ вважає, що після рішення Конституційного Суду, яке дозволяє Кучмі балотуватися на президентських виборах у 2004-му році, він за наявності шансів на перемогу візьме в них участь.

Екс-спікер також не виключає можливості скасування виборів у 2004 році і їх перенесення на 2006-й рік на вимогу організованих владою громадян.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG