Доступність посилання

ТОП новини

Шевченківський районний суд Києва виніс рішення про закриття газети “Сільські вісті” за позовом Міжнародного антифашистського комітету та Об’єднаної єврейської громади України на чолі з Вадимом Рабиновичем


-- no author -- Коментуючи рішення суду, заступник головного редактора “Сільських вістей” Борис Поліщук сказав: “Протягом місяця ми маємо право на подання апеляції, оскарження цього рішення і будемо виходити з ситуації. У нас є впевненість, тому що це не перший наїзд на газету”.

Суд визнав, що статті професора Василя Яременка про проблеми євреїв в Україні містять інформацію, що розпалює міжнаціональну ворожнечу. Уривки з книг професора видання опублікувало двічі в окремому вкладиші до основного випуску газети.

Коментуючи рішення суду, заступник головного редактора “Сільських вістей” Борис Поліщук сказав: “Протягом місяця ми маємо право на подання апеляції, оскарження цього рішення і будемо виходити з ситуації. У нас є впевненість, тому що це не перший наїзд на газету”.

У редакції газети рішення суду напередодні виборчої кампанії називають замовним, бо на адресу автора книг Василя Яременка, уривки з яких на правах реклами друкувала газета, жодної ухвали немає. Вадим Рабинович, повідомляє сайт “Міг-ньюс”, рішення суду назвав унікальним і справедливим, а віце-президент Євразійського єврейського конгресу народний депутат Євген Червоненко в інтерв’ю агентству УНІАН зазначив, що хоча газета опублікувала “ганебний матеріал, але це не привід її закривати..., це є спланованою провокацією Адміністрації Президента”.
XS
SM
MD
LG