Доступність посилання

ТОП новини

Представник Президента у Верховній Раді Олександр Задорожний вважає, що рішення Європейського Союзу і Парламентської асамблеї Ради Європи з приводу політичної ситуації в Україні лобіює інтереси лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка


-- no author -- Про це він заявив сьогодні журналістам у парламенті: "Нам пред''явили ультиматум: або Ющенко - Президент країни вже зараз, або будемо вас моніторити, санкції введемо, поки ви самі не погодитеся, що Ющенко ваш Президент", - сказав Олександр Задорожний.

Про це він заявив сьогодні журналістам у парламенті: "Нам пред''явили ультиматум: або Ющенко - Президент країни вже зараз, або будемо вас моніторити, санкції введемо, поки ви самі не погодитеся, що Ющенко ваш Президент", - сказав Олександр Задорожний.

Він заявив, що не згодний з такою позицією ПАРЄ та ЄС і вважає її неправильною.

Учора європарламентарії ухвалили резолюцію, якою визнали наявність політичної кризи в Україні. Парламентська асамблея Ради Європи заявила про стурбованість процедурою проведення політреформи і попередила, що може призупинити повноваження України в Раді Європи, якщо зміни до Конституції будуть внесені усупереч українському законодавству.
XS
SM
MD
LG