Доступність посилання

ТОП новини

Народні депутати від фракції "Наша Україна" зареєстрували проект постанови Верховної Ради про звіт Кабінету Міністрів щодо виконання Програми діяльності "Відкритість, дієвість, результативність"


-- no author -- Про це в інтерв''ю газеті "Високий замок" сказав один із авторів проекту постанови Юрій Єхануров. За його словами, "через рік після ухвалення урядової програми дій має відбутися звіт уряду, а відтак і наступити відповідальність за невиконання своїх зобов''язань та некваліфіковані дії".

Про це в інтерв''ю газеті "Високий замок" сказав один із авторів проекту постанови Юрій Єхануров. За його словами, "через рік після ухвалення урядової програми дій має відбутися звіт уряду, а відтак і наступити відповідальність за невиконання своїх зобов''язань та некваліфіковані дії".

Йдеться про те, що від дій уряду потерпають найнезахищеніші верстви населення", - зазначив Ю.Єхануров. Депутат наголосив, що "уряд на сьогодні припустився низки серйозних помилок. Найважливіша з них - ухвалення недолугого бюджету, який не дає можливості реально працювати". На його думку, недбало проведена робота щодо пенсійної реформи. "В основу пенсій закладена середня заробітна плата значно менша, ніж вона була реальною. І, таким чином, йдеться про те, що уряд просто обдурив пенсіонерів, що викликало масу незадоволення в усіх регіонах".

На думку народного депутата, "уряд став заручником політичних ігор. І дуже прикро, що він почав у ці ігри грати".
XS
SM
MD
LG