Доступність посилання

ТОП новини

5 міжнародних журналістських організацій просять генерального прокурора України Геннадія Васильєва забезпечити прозорість додаткової експертизи аудіозаписів Миколи Мельниченка, екс-майора охорони Президента країни Леоніда Кучми


-- no author -- Про це йдеться у спільній заяві Національного союзу журналістів Великобританії, "Репортерів без кордонів", Інституту масової інформації, Міжнародної Федерації журналістів і "Артикля 19".

Про це йдеться у спільній заяві Національного союзу журналістів Великобританії, "Репортерів без кордонів", Інституту масової інформації, Міжнародної Федерації журналістів і "Артикля 19".

"Правозахисні структури вимагають громадського контролю над новою експертизою записів Мельниченка, яку має намір провести український уряд", - зазначається в заяві. Організації вважають, що до громадського контролю мають бути залучені українські і європейські журналісти. Вони також висловлюють сподівання, що прозорість експертизи стане запорукою завершення розслідування убивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Кабінет Міністрів України виділив Міністерству юстиції 850 тис. гривень для проведення міжнародної експертизи аудіозаписів щодо кримінальної справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.
XS
SM
MD
LG