Доступність посилання

ТОП новини

Українські політики та експерти спростовують повідомлення арабської газети “Аль-Хаят” про те, що Україна у 1998 році здійснила продаж тактичної ядерної зброї терористичному угрупованню “Аль-Каїда”


-- no author -- Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння розглядає повідомлення в арабській пресі як сплановану інформаційну операцію проти України.

Народний депутат, колишній міністр оборони Олександр Кузьмук назвав інформацію газети новою небилицею. “Україна кілька разів зазнавала подібних звинувачень”, - цитує депутата агентство “Інтерфакс-Україна”.

Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння розглядає повідомлення в арабській пресі як сплановану інформаційну операцію проти України.

Директор Центру Валентин Бадрак в інтерв”ю радіо “Свобода” пояснив: «Технічно це малоймовірно або навіть взагалі неможливо. Тому що, по-перше, ще у 1992 році останній тактичний ядерний боєприпас з території України був перевезений до Росії. І, по-друге, процес ядерного роззброєння ретельно контролювався як США, так і Росією. Щодо причин такої публікації, то ми схильні вважати, що це, найімовірніше, якась інформаційна операція, інформаційна акція, яка спрямована на дискредитацію України».
XS
SM
MD
LG