Доступність посилання

ТОП новини

Проблема української економіки полягає в тому, що достовірної інформації про її стан не існує, "українська статистика обслуговує інтереси влади, вона продажна і аморальна", заявив в інтерв''ю газеті "Деловая неделя" американський економіст Володимир Квінт


-- no author -- На його думку, українська методика розрахунку економічної інформації "викликає багато питань і негативне до неї ставлення". Зокрема, експерт назвав "смішними" офіційні показники рівня безробіття в Україні 3-4 %, тоді як, приміром, у державах, які вступають у Європейське співтовариство, безробіття в середньому складає 15% .

На його думку, українська методика розрахунку економічної інформації "викликає багато питань і негативне до неї ставлення". Зокрема, експерт назвав "смішними" офіційні показники рівня безробіття в Україні 3-4 %, тоді як, приміром, у державах, які вступають у Європейське співтовариство, безробіття в середньому складає 15% .

"Чи реальна ця цифра за умови, що в цілковитій бідності проживають навіть за даними української статистики 35% населення?" - запитує економіст. Як стверджує В.Квінт, він спробував зібрати ту інформацію, яку зміг зібрати, і в результаті, за його оцінкою, "реальне безробіття в Україні складає 28 %.

"У середовищі міжнародних експертів ваша статистика викликає сміх", - заявив В.Квінт, додавши, що українські статистичні дані "у принципі відповідають статистичним даним диктаторського режиму".
XS
SM
MD
LG