Доступність посилання

ТОП новини

В Іраку перебуває група експертів ООН


-- no author -- Представник організації Лахдар Брахімі повністю розділяє думку лідера іракських шиїтів аятолли Алі Ас-Систані про те, що в Іраку потрібно негайно провести прямі вибори у владні структури. “Це найкращий спосіб дати людям можливість створити державу, яка відповідає їхнім інтересам”, - заявив представник ООН.

Представник організації Лахдар Брахімі повністю розділяє думку лідера іракських шиїтів аятолли Алі Ас-Систані про те, що в Іраку потрібно негайно провести прямі вибори у владні структури. “Це найкращий спосіб дати людям можливість створити державу, яка відповідає їхнім інтересам”, - заявив представник ООН.

Лідер шиїтів Алі Ас-Систані пропонує провести вибори до 30 червня.

Після зустрічі з духовним лідером Іраку представник ООН Лахдар Брахімі сказав: “Ми згодні з Алі Ас-Систані, що ці вибори треба добре підготувати з тим, щоб вони пройшли в найкращих умовах. Тоді це принесе результат, якого очікує і іракський народ, і ООН”.

В Іраку не припиняються масові демонстрації на підтримку термінового проведення виборів. Експерти ООН мають визначити, чи можливі такі вибори за сьогоднішніх умов.
XS
SM
MD
LG