Доступність посилання

ТОП новини

Перший заступник голови Верховної Ради України, комуніст Адам Мартинюк прогнозує, що на президентських виборах у жовтні будуть кандидатами у президенти всі лідери української опозиції


-- no author -- “Ніколи комуністи не давали обіцянок і не заявляли про те, що ми від імені опозиційної четвірки висунемо єдиного кандидата. Це нереально. І неможливо. Тому що в нас, особливо з “Нашою Україною” і БЮТ, зовсім різні ідеологічні погляди. У нас зовсім різна партійна програма. Можна говорити про те, що можливі консультації, такі консультації будуть проводитися між двома політичними силами – комуністами і соціалістами”.

Сьогодні на прес-конференції у Києві він відкинув можливість висунення єдиного кандидата від опозиції.

“Ніколи комуністи не давали обіцянок і не заявляли про те, що ми від імені опозиційної четвірки висунемо єдиного кандидата. Це нереально. І неможливо. Тому що в нас, особливо з “Нашою Україною” і БЮТ, зовсім різні ідеологічні погляди. У нас зовсім різна партійна програма. Можна говорити про те, що можливі консультації, такі консультації будуть проводитися між двома політичними силами – комуністами і соціалістами”.
XS
SM
MD
LG