Доступність посилання

ТОП новини

У Криму п’яту добу тривають снігопади.


Володимир Притула У Криму п’яту добу тривають снігопади.

Симферополь, 16 лютого 2004 - У Криму тривають відновлювальні роботи з ліквідації наслідків стихії. Тут чотири доби продовжувалися снігопади. Непогода практично паралізувала автомобільний зв’язок між регіонами автономії, були повністю знеструмлені 15 населених пунктів.

Як повідомили в Головному управлінні Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Криму, у понеділок був повністю відновлений автомобільний рух на основних кримських автотрасах, розчищена більшість автомобільних доріг півострова. У неділю вдалося відновити енергопостачання у всіх 15 раніше знеструмлених населених пунктах Криму. Севастопольські райони отримали електрику ще в суботу.

Сильні снігопади, що тривали в Криму чотири дні поспіль, почалися минулого четверга і завдали значної шкоди економіці регіону. У зв’язку з цим Служба автомобільних доріг в АРК звернулася до керівників транспортних підприємств і власників індивідуальних транспортних засобів з проханням тимчасово обмежити рух автошляхами за напрямками Симферополь-Феодосія-Керч, Симферополь-Херсон, Симферополь-Харків, Симферополь-Севастополь і Симферополь-Євпаторія. У п’ятницю був перекритий рух на всіх кримських перевалах, згодом транспорт зупинився в усіх згаданих напрямках. Через сильні снігопади в Симферополі на маршрути не вийшли чверть тролейбусів. В Керчі зупинилася переправа, що з’єднує російський та український береги, майже на добу значна частина керчан була позбавлена електрики. У більшості населених пунктів розпочалися перебої з подачею газу, тепла і гарячої води. В Ялті місцева влада скасувала проведення традиційного свята «Кримська зима», яке завжди проходило на плато Ай-Петрі. За повідомленням симферопольського міського відділу охорони здоров''я, кількість осіб, які звернулися за допомогою до травм-пунктів Симферополя виросла удвічі проти звичайного.

У роботах з розчистки снігових заносів на дорогах Криму, які сягали майже метра, були задіяні 500 співробітників МНС і понад 200 одиниць спецтехніки. За даними прес-служби Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій України в Криму, до понеділка співробітники МНС розчистили під’їзні шляхи до всіх об’єктів життєзабезпечення, відкрили проїзд через Ангарський і Грушевський перевали і навіть врятували породіллю, коли автобус, яким вона їхала до лікарні, застряв у снігу. Прес-служба знову звернулася до мешканців Криму з проханням не виїжджати на особистому автотранспорті без особливої необхідності.

Проте у Симферополі бездіяльність місцевої влади викликає чимало нарікань місцевих мешканців. Міські служби приступили до очистки вулиць лише через два дні після початку снігопаду і розчищають тільки кілька головних вулиць у центрі. Околиці ж та інші вулиці залишаються непроїзними і непрохідними. Віце-прем’єр кримського уряду Геннадій Бабенко був змушений визнати, що місцеві власті знову виявилися неготовими до приходу у Крим справжньої зими.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG