Доступність посилання

ТОП новини

Колишній майор Управління державної охорони України Микола Мельниченко проведе прес-конференцію у Берліні, коли там перебуватиме Президент України Леонід Кучма


-- no author -- Як повідомив М.Мельниченко "Українській правді", у п''ятницю він братиме участь у круглому столі, присвяченому серед іншого "проблемам нинішньої політичної ситуації в Україні". Про жодні інші подробиці свого перебування у Берліні М.Мельниченко не повідомив.

Як повідомив М.Мельниченко "Українській правді", у п''ятницю він братиме участь у круглому столі, присвяченому серед іншого "проблемам нинішньої політичної ситуації в Україні". Про жодні інші подробиці свого перебування у Берліні М.Мельниченко не повідомив.

Завтра Леонід Кучма зустрінеться у Берліні з канцлером Німеччини Герхардом Шредером у рамках українсько-німецьких політичних консультацій.

Як відзначає "Українська правда", це вже третій випадок, коли М.Мельниченко опиняється поруч із Л.Кучмою за кордоном. Так, у 2002-му році він приїхав до Брюсселя і провів прес-конференцію того ж дня, коли до бельгійської столиці на вечерю з президентом Єврокомісії Романо Проді прибув Л.Кучма. У 2003-му році М.Мельниченко брав участь у пікеті в Нью-Йорку під час перебування там Л.Кучми на Генеральній асамблеї ООН.
XS
SM
MD
LG