Доступність посилання

ТОП новини

У Києві починається Міжнародна конференція “Україна в Європі і світі”. У ній беруть участь відомі політики зі США, держав-членів та кандидатів у члени Євросоюзу, українські урядовці і парламентарії. Серед учасників форуму і президент корпорації радіо “Вільна Європа”- радіо “Свобода” Томас Дайн


-- no author -- Ще одним приводом його візиту до Києва стала відмова нового керівництва FM-радіостанції “Довіра” ретранслювати програми української служби радіо “Свобода”. На прес-конференції Томас Дайн сказав, що світ із надією чекає, коли Україна покінчить із самоізоляцією і увійде до європейського співтовариства, для чого ліберальні і демократичні цінності повинні взяти гору. І першою свободою є свобода слова.

Ще одним приводом його візиту до Києва стала відмова нового керівництва FM-радіостанції “Довіра” ретранслювати програми української служби радіо “Свобода”.

На прес-конференції Томас Дайн сказав, що світ із надією чекає, коли Україна покінчить із самоізоляцією і увійде до європейського співтовариства, для чого ліберальні і демократичні цінності повинні взяти гору. І першою свободою є свобода слова.

Томас Дайн: “Політичне рішення, яке було ухвалене в Україні, – “розірвати” угоду з українською службою радіо “Свобода” на хвилях FM-“Довіри”, демонструє, що політичне керівництво країни не бажає, щоб громадяни України кожного дня слухали неупереджені новини про економіку, культуру та політику”.
XS
SM
MD
LG