Доступність посилання

ТОП новини

Генеральна прокуратура України просить Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Олександра Турчинова і Степана Хмари, які є членами блоку Юлії Тимошенко


-- no author -- Минулого року Генпрокуратура вже пропонувала Верховній Раді дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Юлії Тимошенко, Олександра Турчинова і Степана Хмари. Депутатів звинувачують у правопорушеннях, скоєних у червні минулого року в Лук’янівському СІЗО у Києві. Тоді активісти блоку вимагали звільнення колишніх керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України" Геннадія Тимошенка й Антоніни Болюри.

Як повідомив спікер парламенту Володимир Литвин, він розгляне це подання, а потім передасть його у Комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики й організації роботи парламенту.

Минулого року Генпрокуратура вже пропонувала Верховній Раді дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Юлії Тимошенко, Олександра Турчинова і Степана Хмари. Депутатів звинувачують у правопорушеннях, скоєних у червні минулого року в Лук’янівському СІЗО у Києві. Тоді активісти блоку вимагали звільнення колишніх керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України" Геннадія Тимошенка й Антоніни Болюри.
XS
SM
MD
LG