Доступність посилання

ТОП новини

Президент США Джордж Буш виступив у понеділок ввечері з першою великою передвиборчою промовою


-- no author -- Виступаючи перед губернаторами штатів – членами його Республіканської партії, Буш заявив про значні досягнення своєї адміністрації у боротьбі з тероризмом та в питаннях національної безпеки.

Виступаючи перед губернаторами штатів – членами його Республіканської партії, Буш заявив про значні досягнення своєї адміністрації у боротьбі з тероризмом та в питаннях національної безпеки.

Джордж Буш: "Ми досягли кращих результатів у наших історичних досягнення і, найголовніше, ми маємо позитивне бачення майбутнього. Ми виграємо війну проти тероризму, поширюємо цінності свободи, а також створюємо робочі місця і нові можливості у своїй країні. У нас немає сумнівів щодо вибраних позицій, і ми виграємо другий термін виборів у листопаді. “ Президент критикував своїх політичних противників із Демократичної партії. За його словами, демократи “ставлять свої інтереси вище національних”.

За даними останніх опитувань громадської думки, Джордж Буш поки що програє найвірогіднішому кандидату на президентське крісло від демократів – сенатору Джону Керрі.
XS
SM
MD
LG