Доступність посилання

ТОП новини

Російські президентські вибори у Криму.


Володимир Притула Російські президентські вибори у Криму.

Симферополь, 04 березня 2004 року.

У шести кримських містах працюють виборчі дільниці з виборів президента Росії, які відбудуться 14 березня. Ще 11 закритих дільниць розташовані у військових частинах Чорноморського флоту Російської Федерації.

Симферопольські паркани і стовпи заклеєні плакатиками такого змісту: “Сергій Глазьєв: Повернемо собі Росію!” Втім, агітаційних матеріалів інших претендентів на російський престол у Симферополі не видно. Попри те, що в адміністративному центрі Кримської автономії мешкає менше тисячі російських громадян, у Генеральному консульстві Росії активно готуються до голосування з виборів російського президента. Консул-радник Олександр Желєзніков, який є головою дільничого виборчкому, активно виступає у місцевих засобах масової інформації. Зокрема, в одній із симферопольських газет він повідомив, що ще із середини лютого на всіх 17-ти кримських дільницях розпочалося чергування членів виборчкомів. Російські громадяни, які мешкають, служать чи тимчасово перебувають на Кримському півострові, зможуть проголосувати у містах Симферополі, Севастополі, Ялті, Феодосії і селищах Гвардійському та Качі.

За словами Олександра Желєзнікова, на минулорічних російських парламентських виборах у Симферополі голосували лише 500 росіян, а загалом в Автономній Республіці Крим і Севастополі – понад 20 тисяч російських громадян. Тоді більшість голосів тих, хто голосував у Криму, отримала партія “Єдіная Росія”. Місцеві спостерігачі не сумніваються, що і на президентських виборах кримські росіяни голосуватимуть за Володимира Путіна.

Днями Кримська агенція новин повідомила, що на Чорноморському флоті Росії, штаб і більша частина сил якого дислокуються в Криму, ведеться агітація лише за чинного російського президента. За словами заступника командувача ЧФ Росії віце-адмірала Євгена Орлова, поки що до Криму не приїжджав жоден кандидат у президенти. На флоті зареєстрований довіреною особою лише представник Володимира Путіна – капітан 1-го рангу Олексій Суров, тож лише він проводить агітаційну роботу. Представників інших кандидатів у президенти Росії на Чорноморському флоті немає і за них ніхто не агітує.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG