Доступність посилання

ТОП новини

Міські, депутатські, губернаторські і просто партійні поздоровлення жінкам.


Василь Соколенко Міські, депутатські, губернаторські і просто партійні поздоровлення жінкам.

З усіх місцевих депутатських, губернаторських і просто партійних поздоровлень найоригінальнішим виявилося у співголови депутатської групи “Народний вибір” Миколи Гапочки.

Він розпочав своє березневе привітання жінок з формули: “Жінка – теж людина”.

Саме під таким заголовком Гапочка і розмірковує про те, що “ситуація, при якій ще жінки добувають під землею вугілля, асфальтують дороги – ненормально, краще б вони керували економікою, – робить висновок нардеп, – брали участь у громадському житті і політиці”.

Після цих роздумів він бажає, “щоб при кожному зручному випадку, не пізніше третього тосту лунало: “За панянок!”

Міський голова Луганську, діючий полковник СБУ Бурлаченко, як представляє його прес-служба, ще 3-го березня поздоровив жінок зі святом і не погодився з визначенням, що вони – представниці слабкої статі. “Адже з якою легкістю ви керуєте нами, сильною статтю, приборкуєте і ставите на коліна”.

Але найбільше вражає привітання, зроблене від імені нинішнього прем’єр-міністра Віктора Янукович, поширеного в луганській пресі. На знімку, як то кажуть, “при повному параді” глава уряду з букетом квітів на тлі квітучого саду біля якоїсь церкви.

І над цією красою напис: “Зі святом, дорогі жінки!”. На цьому, як то кажуть, розповідь про жінок і закінчується.

А далі, як у казці: “є у ньому якась сила, перед котрою готове схилитися жіноче серце, щось таке потужне, можливо, грубувате, але таке, що покоряє, і навіть протокольний костюм і краватка (це уніформа ділових чоловіків) сидить на ньому якось особливо.

Йому б джинси і шкіряну куртку, в міцні руки не портфель, а кермо автомобіля, штурвал літака або повіддя норовливого коня. Та хто ж це? А це прем’єр-міністр України Віктор Янукович, високий, підтягнутий, міцний, він зовсім не схожий на кабінетного політика”.

Звичайно, уважний слухач у цьому місці може риторично запитати: “А при чому тут так зване жіноче свято?” і буде абсолютно правий. У своєму нерозумінні, а точніше, недоречностях, якими грішать і депутати, і політики, і мери, і губернатори, які віддають належне жінкам тільки в так званий офіційний день міжнародного свята.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG