Доступність посилання

ТОП новини

Буш критикує Керрі.


Юрій Дулерайн Буш критикує Керрі.

Нью-Йорк, 9 березня 2004 - Президент Сполучених Штатів Джордж Буш піддав критиці сенатора Джона Керрі, президентського кандидата від Демократичної партії, за те, що він у минулому пропонував зменшити видатки на розвідувальні служби.

До президентських виборів залишається вісім місяців, ще не закінчився період первинних виборів, сенатор Керрі поки що залишається неофіційним кандидатом, але політична боротьба вже набула неабиякої інтенсивності. Керрі, виступаючи у Флориді, критикував програму скорочення податків, яку послідовно впроваджує президент Буш, стверджуючи, що це скорочення вигідне лише багатіям. Він також сказав: “Ті, хто хоче сказати, що сенатор Керрі не певен щодо своїх переконань, слухайте уважно. Я ніколи не приватизую пенсійного фонду, крапка. Ніколи, ніколи, ніколи”.

Але президент Буш, виступаючи у Техасі на зборах виборців, казав, що його суперник маніпулює популістськими гаслами, щоразу достосовуючи їх до аудиторії, що в нього насправді нема твердих переконань щодо цілої низки питань: “Сенатор Керрі голосував за ухвалення Закону про боротьбу з тероризмом, за Договір про вільну торгівлю, за Закон про допомогу дітям, за застосування сили в Іраку. Але тепер він проти Закону про боротьбу з тероризмом, проти Договору про вільну торгівлю, проти Закону про допомогу дітям, проти звільнення Іраку. У мого опонента тверді переконання, але вони не тримаються довго”.

Президент пригадав, що 1995-го року сенатор Керрі пропонував скоротити на півтора мільярда доларів видатки на розвідку, що знесилило б її, і це одразу після першого нападу ісламських терористів на хмарочоси Світового торговельного центру.

“Той законопроект був настільки глибоко безвідповідальним, - сказав Буш, - що в усьому Сенаті Сполучених Штатів не знайшлося жодного його прихильника...”

Обмін продовжив сенатор Керрі, який казав, що у приватних розмовах з ним закордонні лідери заохочували його: “Ви повинні виграти, ви мусите здобути перемогу над цим хлопом (тобто над президентом Бушем). Ми потребуємо нової політики”.

На цю заяву Керрі Національний комітет Республіканської партії відповів, що очевидно Керрі мав на увазі лідерів Північної Кореї, бо радіо “Пхеньян” транслює виступи сенатора.

Передвиборча боротьба триває.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG