Доступність посилання

ТОП новини
25 Лютий 2018, Київ 18:29

Європейський парламент розглянув резолюцію щодо політичної ситуації в Україні


-- no author -- У документі наголошується, що Європарламент вимагає від української влади забезпечити прозорість та демократичність президентських виборів у жовтні цього року, а також закликає Київ поважати свободу слова.

У документі наголошується, що Європарламент вимагає від української влади забезпечити прозорість та демократичність президентських виборів у жовтні цього року, а також закликає Київ поважати свободу слова.

Європейський парламент у своїй резолюції закликає українську владу "поліпшити тюремні умови, припинити безпідставне затримання та скоротити занадто довгий термін досудового ув''язнення; поважати свободу слова та вживати постійних та ефективних заходів для того, щоб не допускати втручання в роботу вільних та незалежних ЗМІ, безпідставні адміністративні та судові переслідування телевізійних каналів та інших ЗМІ, а також вживання сили проти журналістів".

Депутати Європарламенту висловлюють занепокоєння нещодавнім рішенням про закриття газети "Сільські вісті", припиненням мовлення української служби радіо "Свобода" та кампанією проти "П''ятого каналу".

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG