Доступність посилання

ТОП новини

Представники івано-франківського обласного блоку «Наша Україна» пояснювали свою участь в акції протесту, яка проводиться біля Кабінету Міністрів.


Іван Костюк Представники івано-франківського обласного блоку «Наша Україна» пояснювали свою участь в акції протесту, яка проводиться біля Кабінету Міністрів.

Івано-Франківськ, 31 березня 2004 - Домогтися повернення народу 10 мільярдів гривень, прихованих урядом Віктора Януковича, - така основна мета всеукраїнської акції протесту, яка проводиться біля стін Кабінету Міністрів. Представники івано-франківської обласної організації блоку “Наша Україна” заявили, що беруть найактивнішу участь у цій акції. Вони переконані, що лише таким чином можна відстояти кошти, які мали б бути скеровані на соціальні потреби українського народу.

Економісти, які представляють блок Віктора Ющенка “Наша Україна” підрахували, що в прибутковій частині державного бюджету бракує прихованих урядом 10 мільярдів гривень. Усі ці кошти у різний спосіб приховує уряд, очолюваний Віктором Януковичем. Пізніше, як заявляють представники “Нашої України”, ці гроші будуть направлені на виборчу кампанію провладного кандидата в президенти. Коментуючи нинішній бюджет держави, заступник голови Івано-Франківського обласного штабу “Нашої України” Олег Синютка заявив:

“Ви знаєте, що цей бюджет по величині прибуткової частини з врахуванням відповідного індексу інфляції є нижчий, аніж той, який був затверджений на 2003 рік. Отож є відповідна диспропорція, коли зростає відповідний валовий внутрішній продукт, а бюджет, який затверджується на цей рік, з врахуванням індексу інфляції є фактично меншим, аніж бюджет за попередній рік”.

Олег Синютка наголосив, що в ситуації, яка склалася, опозиційні сили не мають жодних інших засобів вплинути на уряд, аніж пікетувати Кабінет Міністрів. Акція, яка проводиться під гаслом “Досить оббирати народ!” і в якій беруть найактивнішу участь представники івано-франківської обласної організації “Нашої України”, мала б змусити уряд вивести з тіні приховані 10 мільярдів гривень. За рахунок саме цих коштів нашоукраїнці вимагають збільшити зарплату вчителям, медикам, науковцям, а також підвищити пенсії та стипендії.

Наголошує Олег Синютка:

“Основна вимога даної акції протесту, яка є першим етапом акції протесту проти антинародної політики уряду України, ставить перед собою вимогу повернути народові, повернути в бюджет тих 10 мільярдів гривень, які уряд приховав від громадян України”.

Представники івано-франківської обласної організації блоку “Наша Україна” запевняють, що якщо уряд не прислухається до вимог власного народу, то такі пікети проводитимуться щотижня в день засідання Кабінету Міністрів.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG