Доступність посилання

ТОП новини

У Києві відбулася презентація книжки “Спецоперація “нульовий варіант”. Журналіст Анатолій Бень і полковник Петро Творун ретельно дослідили, за їхнім висловом, “восьме диво світу” – одностороннє, повне роззброєння однієї з найбільших у Європі держав, йдеться про Україну


-- no author -- Ця книжка стала четвертою із серії “Правди і Суду” про корупцію у вищих ешелонах української влади

Ця книжка стала четвертою із серії “Правди і Суду” про корупцію у вищих ешелонах української влади.

В основу книжки лягли 10 шпальт публікацій газети “Голос України” під загальною назвою “Капітуляція”. Автори цього розслідування присвятили його пам’яті парламентаря Анатолія Єрмака, який у складі депутатської групи “Антимафія” зібрав значну частину оприлюднених матеріалів з цього питання.

Єдиною перепоною, пишуть автори розслідування, на шляху ганебного обеззброєння України став різноголосий парламент. Попри тиск тодішнього Президента Леоніда Кравчука, Верховна Рада ухвалила історичну постанову, якою підтримала пропозицію робочої групи Юрія Костенка: знищенню підлягають 36 відсотків носіїв стратегічної ядерної зброї та 42 відсотки боєзарядів. Однак парламентська постанова не зупинила виконавчу гілку влади. І досі невідомо, на яких підставах ядерна зброя була знищена стовідсотково.
XS
SM
MD
LG