Доступність посилання

ТОП новини

Християни святкують Великдень. Виявом Світлого тижня є милосердя до людей знедолених, чим і займається у Тернополі благодійна організація “Карітас”


-- no author -- За офіційними даними, у місті налічується понад 100 дітей вулиці. Більшість з них втекли з неблагополучних родин, їхні батьки зловживають алкоголем і наркотиками. Щодня 15-20 дітей приходять на обід у благодійну організацію.

За офіційними даними, у місті налічується понад 100 дітей вулиці. Більшість з них втекли з неблагополучних родин, їхні батьки зловживають алкоголем і наркотиками. Щодня 15-20 дітей приходять на обід у благодійну організацію.

7-й рік при тернопільському “Карітасі” діє проект «Діти вулиці». Тут бездомні неповнолітні можуть не лише пообідати, а й отримати одяг, прийняти душ, пройти медиче обстеження.

А ось що розповіли самі діти вулиці. 17-річний Василь: “Я тікав з дому не раз. Я перший раз утік з дому, як був у 5-му класі” і Марійка 17 років: “Я втекла із школи-інтернату і цілу зиму провела у потязі”. Кординатор проекту ”Діти вулиці” в Тернополі Ольга Гладка зауважує: “Більшість з них стають жертвами злочинних угруповань”.
XS
SM
MD
LG