Доступність посилання

ТОП новини
22 Вересень 2018, Київ 12:27

Для підтримки російських журналістів у Криму, в Симферополі відкритий кореспондентський пункт московського Фонду захисту гласності


-- no author -- Про це повідомив представник цього Фонду в автономії, кримський журналіст і письменник Марк Пурим. За його словами, в Криму працює і мешкає близько 200-т членів Спілки журналістів Росії, права яких тут періодично порушуються. Тож корпункт Фонду захисту гласності, очолюваного відомим російським журналістом Євгеном Симоновим, проводитиме моніторинг порушення прав російських журналістів у Криму і надаватиме їм правову допомогу.

Про це повідомив представник цього Фонду в автономії, кримський журналіст і письменник Марк Пурим. За його словами, в Криму працює і мешкає близько 200-т членів Спілки журналістів Росії, права яких тут періодично порушуються. Тож корпункт Фонду захисту гласності, очолюваного відомим російським журналістом Євгеном Симоновим, проводитиме моніторинг порушення прав російських журналістів у Криму і надаватиме їм правову допомогу.

За словами Марка Пурима, ця російська правозахисна організація планує цього року відкрити ще два корпункти в західному і східному регіонах України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG