Доступність посилання

ТОП новини

Україна не отримає статусу держави з ринковою економікою під час засідання Ради співробітництва “Україна-ЄС”, яке відбудеться 18 травня у Брюсселі


Про це повідомила сьогодні журналістам посол Ірландії, яка головує в ЄС, Анна Андерсен. Під час прес-конференції у Брюсселі Анна Андерсен сказала, що основними темами переговорів сторін стануть: надання Україні статусу держави з ринковою економікою і ухвалення плану дій зі співробітництва між Україною і ЄС.

Про це повідомила сьогодні журналістам посол Ірландії, яка головує в ЄС, Анна Андерсен.

У засіданні планується участь української делегації на чолі з прем”єр-міністром Віктором Януковичем.

Під час прес-конференції у Брюсселі Анна Андерсен сказала, що основними темами переговорів сторін стануть: надання Україні статусу держави з ринковою економікою і ухвалення плану дій зі співробітництва між Україною і ЄС.

Відповідаючи на питання кореспондента радіо “Свобода”, чи зможе Україна одержати статус держави з ринковою економікою під час нинішнього засідання “Україна-ЄС“, Анна Андерсен відповіла, що “ні”, оскільки Рада міністрів ЄС ще не одержала від Єврокомісії відповідних документів. Тому, на її думку, остаточного рішення щодо цих двох питань слід чекати від ЄС не раніше липня.
XS
SM
MD
LG