Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні парламент України вкотре відмовився розглянути проект постанови про припинення приватизації комбінату “Криворіжсталь”


Попри це, чотири опозиційні фракції продовжують блокувати роботу парламенту і наполягають зупинити приватизацію підприємства у Дніпропетровській області. Голова Верховної Ради Володимир Литвин вже заявив, що у разі подальшого блокування парламенту немає сенсу працювати до президентських виборів. Спікер погрожує достроково закрити 4-ту сесію Верховної Ради.

Попри це, чотири опозиційні фракції продовжують блокувати роботу парламенту і наполягають зупинити приватизацію підприємства у Дніпропетровській області.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вже заявив, що у разі подальшого блокування парламенту немає сенсу працювати до президентських виборів. Спікер погрожує достроково закрити 4-ту сесію Верховної Ради.

Депутати від опозиції вже неодноразово блокували засідання з подібною вимогою. Соціалісти і комуністи обвинувачують Президента України в намірі передати комбінат “Криворіжсталь” у власність бізнесменам Віктору Пінчуку та Ренату Ахметову. На думку представників опозиції, приватизація цього підприємства зменшить ефективність його роботи, і прибуток матиме вузьке коло людей. Не підтримують продаж комбінату також дніпропетровські місцеві депутати і трудовий колектив “Криворіжсталі”.

Конкурс з продажу підприємства запланований на 14 червня.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG