Доступність посилання

ТОП новини

Чи можуть бути зірваними вибори Президента? Думки експертів.


Сергій Собуцький

За інформацією агенції “Українські новини”, зокрема, політолог Кость Бондаренко вважає, що вибори, як кажуть, за графіком вигідніші для Президента Леоніда Кучми, ніж їхній зрив.

Бондаренко допускає, що прохання визнати вибори недійсними можуть представити в суд кандидати, які програють, але вважає, що це залежатиме від того, хто виграє вибори.

На його думку, українці сприймуть будь-який результат.

"Не буде жодних виступів, жодних акцій протесту", - впевнений Бондаренко.

За оцінкою політолога, вибори будуть брудними, але результат залежатиме від того, на якій стадії виборчої кампанії будуть застосовані такі технології.

х х х

Директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський повністю виключає можливість зриву виборів, повідомляють «Українські новини».

"Вибори відбудуться за будь-якої погоди. Вони не можуть бути ні перенесені, ні скасовані за будь-яких обставин, які я собі лише можу уявити", - сказав Погребинський.

Погребинський вважає, якщо переможе Ющенко, то в представників влади не буде можливості представити результати як нелегітимні.

У випадку програшу Ющенка політолог допускає, що його прихильники будуть намагатися дискредитувати результати виборів, і при цьому шукатимуть підтримки на заході України.

х х х

Міжнародний центр перспективних досліджень вважає ймовірність зриву виборів дуже високою.

Аналітики центру пояснюють це тим, що боротьба кандидатів буде запеклою через дуже високу ставку президентських виборів, повідомляють «Українські новини».

Експерти також враховують те, що при значній фальсифікації результатів прихильники блоку партій "Наша Україна" мають намір організувати акції протесту.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG