Доступність посилання

ТОП новини
14 Серпень 2018, Київ 14:06

Верховна Рада України у першому читанні схвалила проект постанови про Конституційну реформу під номером 4180. За це рішення проголосувало 276 депутатів


Проти виступили представники Нашої України та блоку Юлії Тимошенко, які зі свистом і криками блокували трибуну. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, біля трибуни також знаходилося кілька депутатів від парламентської більшості. Через це не всі могли зрозуміти, який проект виноситься на голосування.

Проти виступили представники Нашої України та блоку Юлії Тимошенко, які зі свистом і криками блокували трибуну. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, біля трибуни також знаходилося кілька депутатів від парламентської більшості. Через це не всі могли зрозуміти, який проект виноситься на голосування. Тим не менше, голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив: “Шановні, проголосували за постанову 4180, де чітко визначили процедуру розгляду, я не можу відступити від цього”.

Після голосування лідер "Нашої України" Віктор Ющенко сказав, що у Києві почали силовий сценарій передачі влади. Запропоновані зміни до Конституції, зокрема передбачають збільшення повноважень прем`єр-міністра України.

Тепер проект розглядатиме Конституційний суд, а Верховна Рада зможе повернутися до Конституційної реформи восени – для затвердження документу потрібно 300 голосів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG