Доступність посилання

ТОП новини

Напередодні міжнародного дня боротьби з наркоманією, представництва ООН та Єврокомісії в Україні ознайомили громадськість з міжнародною програмою “БУМАД” - “Білорусь, Україна, Молдова проти наркотиків”


За даними статистики, в Україні зареєстровано 122 тисячі наркоманів, з них 85% є носіями вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ).

Мета програми, яка впроваджена в Україні з минулого року, – запобігти вживанню наркотиків та контрабанді наркотичних речовин на теренах України.

За даними статистики, в Україні зареєстровано 122 тисячі наркоманів, з них 85% є носіями вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). Програма “БУМАД” передбачає задіяти представників влади, спецслужб, державних і громадських організацій для боротьби з поширенням наркотиків серед української молоді, а також створити систему контролю на кордонах, щоб зменшити контрабанду і трансфер наркотиків зі Сходу на Захід. На виконання відповідних проектів Єврокомісія виділила близько 6 млн. євро. Програма “БУМАД” здійснюватиметься в Україні упродовж п’яти років.
XS
SM
MD
LG